Wicked Racing

Wicked Racing 1.02

Emocjonujące wyścigi na telefony java

Wicked Racing to darmowa gra wyścigowa na telefony java. Jeśli wyścigi są Twoją pasją lub po prostu lubisz gry sportowe, oto coś dla Ciebie. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Niezła jak na tę klasę telefonów grafika
  • Wciągająca rozgrywka
  • Wybór jednego z czterech samochodów

Wady

  • Trudna
  • Nierealistyczna animacja

Dobry
7

Wicked Racing to darmowa gra wyścigowa na telefony java. Jeśli wyścigi są Twoją pasją lub po prostu lubisz gry sportowe, oto coś dla Ciebie.

Gry java z motywem wyścigów towarzyszą nam nie od dziś. Wicked Racing kontynuuje ten trend. Na szczęście dodaje coś od siebie. Przede wszystkim tor wyścigowy i nasz samochód obserwujemy w rzucie izometrycznym, to znaczy po przekątnej. W Wicked Racing sterujemy pojazdem za pomocą klawiszy kierunkowych lub numerycznych. Co przy takim widoku rozgrywki nie należy do najłatwiejszych, ale dzięki temu gra nie nudzi nam się po pięciu minutach.

Grafika w Wicked Racing nie powala na kolana, ale nie wygląda źle, jeśli porównamy do niej inne gry java. Trasy jakie musimy pokonać nie należą do najłatwiejszych. Tor jazdy jest często bardzo ograniczony, łatwo jest zawadzić o bandę czy inny obiekt i popsuć swój czas.

Gra jest darmowa, ale wyświetla reklamy, które pobiera z Internetu. Warto więc upewnić się, że mamy wyłączony dostęp do sieci lub wykupiony pakiet transmisji danych.

Jeśli szukasz wyzwań na torze, Wicked Racing zapewni Ci ich o wiele więcej niż pozostałe gry java. Nie zwlekaj, czas ucieka. 3... 2... 1... Start!

Najczęściej pobierane Wyścigi na Java

Więcej
Wicked Racing

Download

Wicked Racing 1.02